TDI.master

Ekibimiz, değişik uzmanlık alanlarından gelen, Türk kamu sektörü mevzuat ve uygulamaları hakkında bilgi, tecrübe ve uygulama geçmişine sahip nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır.

Dış ticarete ilişkin tüm uygulamaları sonuç odaklı bir şekilde ele almanın yarattığı katkı dolayısıyla profesyonel ekibimiz içerisinde, mali analist, avukat, gümrük müşaviri ve vergi uzmanları gibi tecrübeli profesyoneller birlikte çalışmakta ve firmalarımızın dış ticaret kaynaklı sorunlarına en uygun çözümleri üretmektedir.

Dış ticaret uzmanlarımızın, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde uygulama bilgisine sahip olmaları çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Analitik bilgi ve bilişim altyapısına yetkin derecedeki hâkimiyetleri ise uzmanlarımızın rekabetçiliklerini önemli ölçüde artırmaktadır.

Veri analizi ve ticari bilgi sistemlerinin etkin kullanımı, küresel trendlerin yerel düzeye çok hızlı ve işlevsel bir şekilde yansıtılmasını sağlamaktadır. TDI.master bu yeni ve çığır açıcı imkanları, sizi ticari olarak çok daha üst seviyelere taşımak için en verimli şekilde kullanmaktadır.

Şirketimizin uzun yıllara dayanan gümrük müşavirliği geçmişi de firmalarımız açısından bir başka önemli avantaj taşımaktadır.

Sahip olduğumuz insan kaynağı çeşitliliği ve özgün modelimiz ile tüm dış ticaret işlemlerinizi bütünlük içinde ve profesyonel bir yaklaşımla ele alarak işinize değer katmayı ve stratejik iş ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Dış ticaret mevzuatında ihtisaslaşmış hukukçularımız, dış ticaret profesyonelleriyle etkileşimli olarak dış ticaretten kaynaklı tüm hukuki sorunlarınızda ihtiyacınız olan hizmeti sonuç odaklı ve en hızlı biçimde sunmaktadır.

Yenilikçi ve uzun vadeyi öne çıkaran yaklaşımımızın bir göstergesi olan Dış Ticaret Profesyoneli Yetiştirme Programımız ile sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli personelin firma seviyesinde özelleştirilerek yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.